برای پیدا کردن یک متخصص دندانپزشکی زیبایی باید مطمئن شوید که دندانپزشک شما، آموزش های لازم را در خصوص دندانپزشکی زیبایی گذرانده باشد. این آموزش ها پس از آموزش دندانپزشکی عمومی انجام می شود.

همانطور که می دانید ایمپلنت دندان نیز به نوعی دندان پزشکی زیبایی محصوب می شود. برای انجام ایمپلنت تخصص و تجربه دندانپزشک بسیار اهمیت دارد. ایمپلنت یک روش جراحی است که مانند هر نوع جراحی دیگر، دقت و مهارت بالایی نیاز دارد. لمینیت سرامیکی یا ونیر، لمینیت کامپوزیت یا پرسلن نیز ترکیبی از مهارت و هنر دندانپزشکی است. تجربه کاری، مهارت لازم را ایجاد می کند. بالا بودن تجربه و مهارت متخصص دندانپزشکی زیبایی و همچنین استفاده از مواد با کیفیت دو نکته اساسی برای کسب نتیجه مطلوب است.

توجه کنید که دندانپزشک زیبایی باید در نمونه کارهایی که انجام داده است، سابقه ارائه نتایج زیبا و طبیعی داشته باشد. باید ببینید که پیشرفته ترین فنون و تکنیک ها در کنار مواد باکیفیت استفاده می شود یا خیر. برای اینکه بهترین نوع لمینت، بهترین نوع ایمپلنت دندان و یا بهترین نوع کامپوزیت دندان را بشناسید می توانید با متخصصین دندانپزشکی زیبایی مشورت کنید. برند محصولاتی که استفاده می شود را بررسی کنید. به طور مثال اگر به دنبال کامپوزیت دندان هستید، اطمینان حاصل کنید که موادی که برای کامپوزیت دندان توسط دندانپزشک استفاده می شود چه میزان معتبر هستند.

دندانپزشکی زیبایی ونیر

لازم است که در مورد مناسب ترین روش درمان برای دندان هایتان، همجنین نوع پرداخت هزینه، زمان درمان و هزینه های جانبی سوال بپرسید تا بهترین برای شما مهیا شود.

کلینیک تخصصی دندان پزشکی یوسف آباد، انجام خدمات دندان پزشکی زیبایی را با بهترین سطح کیفی با وجود متخصصان مجرب، ارائه می دهد. سفید کردن دندان، فلوارید تراپی یا بروساژ، ایمپلنت، لمینیت کامپوزیت یا ونیر، لمینیت سرامیکی یا پرسلان، در این مرکز انجام می شود.

پس از انتخاب پزشک مورد نظر و دیدن نمونه کارها و تصاویر قبل و بعد بیماران، می توانید سطح مهارت متخصص دندانپزشک و نتیجه ای را که از او انتظار دارید، محک بزنید.

متخصص دندانپزشک زیبایی تخصص زیبایی دارد و قطعا می داند که چطور لبخند شما زیباتر خواهد شد. بنابراین پس از اطمنیان از سطح مهارت پزشکی که انتخاب می کنید، بهتر است به او اعتماد کنید تا نتیجه نهایی به صورتی مطلوب، حاصل شود.

لازم به ذکر است که خانم دکتر ربکا مناشه اف به عنوان دندانپزشک اطفال در گیشا هم شناخته شده هستند. با توجه به نزدیکی مسیر رفت و آمد به یوسف آباد، شما مراجعه کنندگان گرامی که ساکن منطقه گیشا هستید، می توانید برای انجام خدمات دندانپزشکی کودکان دلبند خود به کلینیک دندانپزشکی اطفال یوسف آباد مراجعه کرده و از این امکان بهره مند شوید.

شما والدین محترم می توانید با استفاده از لوکیشن کلینیک در برنامه GOOGLE MAP ، مسیر را دریافت کنید.

ادرس کلینیک دکتر مناشه اف

کامپوزیت

کامپوزیت یک روش زیبایی برای رفع مشکل دندان هایی با رنگ بد، دندان های دارای ترک و کجی جزئی یا شکاف بین دندان هاست. مواد کامپوزیت ونیر با رنگ طبیعی دندان های شما قابل انطباق است. برای انجام کامپوزیت دندان، دندانپزشکی زیبایی مواد را به صورت مستقیم بر روی دندان اپلای می کند و به وسیله ی ابزار مخصوص به آن شکل می دهد، ونیر ظاهر طبیعی دارد. پس از اینکه مواد روی دندان قرار گرفت با تابش یک نور مخصوص مواد سفت شده و دندان پزشک به آن شکل می دهد. سپس آن را تراش می دهد تا شکل دلخواه ایجاد شود. این روش زیبایی دندان یک روش حداقل تهاجم است.

روکش لمینت

روکش لمینت برای رفع نقایص زیبایی دندان به کار می رود. اگر دندان شما داری ترک بوده، بدرنگ، ناهموار یا کج باشد ، روکش لمینت می تواند این نقایص زیبایی را بپوشاند.

به منطور انجام این اقدام دندان پزشکی زیبایی، بعد از اینکه متخصص دندانپزشکی زیبایی شما را مایعه کرد، دندان های شما برای آماده می شوند تا روکش لمینیت را دریافت کنند، همچنین مقداری از سطح مینای دندان تراشیده می شود تا فضا برای اعمال روکش ایجاد شود. بعد از آن قالب گیری دندان انجام می شود. قالب ها را به آزمایشگاه دندان پزشکی ارسال می کنند تا روکش های مخصوص دندان شما ساخته شود. پس از آماده سازی لمینیت، آنها روی دندان ها چسبانده می شوند.


جهت دریافت مشاوره و انجام ایمپلنت و لمینت دندان با ما تماس بگیرید.88213218 21 0098


لمینت دندان

سفید کردن دندان یا بلیچینگ

انسان ها به روشن کردن دندان ها و از بین بردن لکه ها تمایل دارند. سفید کردن دندان ها یا بلیچینگ دندان ها یک روش برای تغییر رنگ و روشن کردن دندان هاست. در این روش دندان ها با بهره گیری از مواد مخصوص توس دندانپزشک، روشن تر می شود. دو روش قبلی که تا کنون به آن ها اشاره شد، یعنی کامپوزیت و روکش لمینت، به جز تغییر رنگ دندان ها مشکلات ظاهری دندان را نیز بر طرف می کنند ولی در صورت سفید کردن یا بلیچینگ، دندان ها به همان شکلی که بودند باقی مانده و تنها روشن تر می شوند.

ایمپلنت

ایمپلنت برای دندان های از دست رفته به کار می رود. در واقع این یک روش جراحی است که نیاز به دقت و مهارت بالای دندانپزشک وجود دارد. در واقع ایمپلنت یک روش درومانی است و با توجه به اینکه نوعی جراحی است نیاز به مهارت و تجربه ی بالا برای انجام اآن است. بهتر است قرار گیری ایمپلنت را متخصص ایمپلنت دندان انجام دهد و بخش تاج ایمپلنت را دندانپزشک زیبایی انجام دهد. به طور کلی ایمپلنت دندان کاملا دندانپزشکی زیبایی محسوب نمی شود.

ایمپلنت دندان

تاج دندان

برای پوسيدگي يا آسيب دندان، از تاج دندان برای رفع مشکل استفاده می شود. تاج دندان راحت و به طور مستقیم روی دندان ها قرار می گیرد. با این روش قسمت آسیب دیده دندان پنهان می شود. با استفاده از تاج دندان و رفع آسیب دندان، لبخند شما کاملا طبیعی خواهد بود. همچنین در برابر آسیب های دیگر از دندان محافظت می شود.

لیفت لثه

گاهی دندان ها از آنچه که باید کوچکتر به نظر می رسند، در این گونه موارد به احتمال زیاد، مشکل لثه ها هستند. زیباد بودن بافت لثه دندان ها را پنهان کرده است که لبخند نا زیبایی را حاصل می کند. خط لثه نا متقارن نیز می تواند فرم دندان ها را بد نشان می دهد. دندانپزشکی زیبایی به وسیله انجام لیفت لثه ، کمی از بافت نرم لثه را لیفت می کند و یک لبخند دلنشین به شما هدیه می دهد.


جهت دریافت مشاوره و انجام ایمپلنت و لمینت دندان با ما تماس بگیرید.88213218 21 0098


1 thoughts on “پیدا کردن یک متخصص دندانپزشکی زیبایی | دندانپزشک اطفال گیشا

  1. بنیامین صولتی میگوید:

    واقعا این کیلینک حرفی برای گفتن نداره
    من راضی بودم از خدمات کیلینیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *